Briedis.org – kas tai?

Be didelių išvedžiojimų pasakysiu – tai mano, Vytenio Dapkevičiaus, būdas atitrūkti ir pakilti virš
 savo kasdienybės darbų.
Kiek pamenu save, nuo labai ankstyvų metų galva buvo pilna visokių kelionių, žygių, ekspedicijų idėjų. Paskutiniuosius metus į didžiąsias keliones – aukštus kalnus ar atšiaurius kraštus ištrūkti sekėsi sunkiau, bet atsirado kitų galimybių. Savaitgalio žygius su laužais, saulėlydžiais, piliakalniais ir smagia kompanija, pakeitė iš naujo atrastas ilgų nuotolių bėgimas ir kitos ištvermės sporto šakos. Kelių dienų žygius pakeitė prabėgimai, bet kilometrų sukariu beveik tiek pat.
Neslėpsiu, jog mėgstu būti „bandos“ priekyje, mėgstu į save nukreiptus žvilgsnius, patinka grupės šurmulys ir ramus susiklausymas. Galbūt todėl reguliariai organizuoju „Snaigės“ žygius žiemą ir Širvintų tėvų ir vaikų klubo dviračių žygius vasarą, keliauju ir su Vileikiškių vaikų dienos centro jaunimu.
Jaučiu, kad atėjo laikas šiek tiek plačiau išeiti į viešumą. Tikiuosi, šis žingsnis suteiks oficialumo organizuojamiems renginiams bei padės aplink save suburti bendraminčių, kuriems rūpi kelionės, sportas, gamta ir kultūros paveldas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>